lic. Paulina Kanicka

Absolwentka kierunku pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie studentka studiów magisterskich kierunku pielęgniarstwo na UMP.

Absolwentka kierunku Ekonomia o specjalizacji Ekonomika Gospodarki Żywnościowej, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Aktualnie w trakcie studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ponadto Paulina jest technikiem Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Technikiem Archiwistyki. 

W TerraCare w Dziale Obsługi Pacjenta (DOP) z wielką chęcią i uśmiechem wysłucha każdej historii, spróbuje znaleźć odpowiedź na każde nurtujące pytanie oraz dopasuje odpowiedni termin wizyty dla Pacjenta.

DOP to dział, który odpowiada na każdy Państwa telefon, każdą korespondencję mailową, rejestruje Pacjentów, przekłada wizyty, rozlicza fiskalnie każdą wizytę, odpowiada za dokumentację medyczną, wysyła przesyłki kurierskie i je odbiera, przygotowuje całą placówkę do działania każdego dnia… Sporo tego 🙂 Miłość Pauliny do tabelek oraz segregowania dokumentacji zdecydowanie ułatwia na co dzień pracę współpracownikom.

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 5 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!