lic. Paulina Kanicka

lic. Paulina Kanicka

Absolwentka kierunku pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie studentka studiów magisterskich kierunku pielęgniarstwo na UMP.

Absolwentka kierunku Ekonomia o specjalizacji Ekonomika Gospodarki Żywnościowej, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Aktualnie w trakcie studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ponadto Paulina jest technikiem Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Technikiem Archiwistyki. 

W TerraCare w Dziale Obsługi Pacjenta (DOP) z wielką chęcią i uśmiechem wysłucha każdej historii, spróbuje znaleźć odpowiedź na każde nurtujące pytanie oraz dopasuje odpowiedni termin wizyty dla Pacjenta. DOP to dział, który odpowiada na każdy Państwa telefon, każdą korespondencję mailową, rejestruje Pacjentów, przekłada wizyty, rozlicza fiskalnie każdą wizytę, odpowiada za dokumentację medyczną, wysyła przesyłki kurierskie i je odbiera, przygotowuje całą placówkę do działania każdego dnia… Sporo tego 🙂 Miłość Pauliny do tabelek oraz segregowania dokumentacji zdecydowanie ułatwia na co dzień pracę współpracownikom.

Powrót do listy