mgr Magdalena Walasek

mgr Magdalena Walasek

Absolwentka kierunku Fizjoterapia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych: „Terapia manualna tkanek miękkich” i „Podstawy metod neurorehabilitacyjnych” WSEiT w Poznaniu. 

Prywatnie interesuje się przede wszystkim kynologią i animaloterapią. 

Zachwyt nad funkcjonowaniem ludzkiego ciała i umysłu kieruje do stałego pogłębiania swojej wiedzy z zakresu działania taśm anatomicznych oraz funkcjonowania i leczenia dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego, zarówno u osób młodych i starszych.

Absolwentka licznych kursów stale uzupełniająca i ugruntowująca swoją wiedzę m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych, suche igłowanie – medyczna akupunktura, Ultrasonografia w fizjoterapii i rehabilitacji, kompleksowy dobór płaskodzianych wyrobów kompresyjnych kończyny dolnej/górnej, Trening personalny w ujęciu medycznym, Nowe możliwości leczenie zaburzeń posturalnych, skolioz i zespołów bólowych kręgosłupa z wykorzystaniem metody Spiralnej Stabilizacji Kręgosłupa.

W TerraCare zajmuje się diagnostyką posturalną, diagnostyką pedobarograficzną, doborem zaopatrzenia kompresyjnego, indywidualną pracą z dziećmi. 

Powrót do listy