mgr Katarzyna Barocha

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wspieranie wszechstronnego rozwoju najmłodszych to dla niej źródło radości, spełnienia zawodowego oraz motywacji do ciągłego rozwoju własnych umiejętności. Szczególnie istotnym jest dla niej praca pełna uważności oraz holistycznego podejścia do pacjenta.

Już w trakcie studiów wiedziała, że praca z dziećmi wytyczy jej przyszłą ścieżkę zawodową-zdobywała doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi w ramach wolontariatu.Nieustanie pragnie pogłębiać swoją wiedzę, dlatego uczestniczy w licznych szkoleniach. Jest absolwentką kursów m. in: NDT Bobath Basic, Techniki Osteopatyczne w Pediatrii, Integracja Sensoryczna I stopnia, PNF, Neurorozwojowa Diagnostyka i Rehabilitacja Niemowląt i Dzieci Starszych, Masaż Tkanek Głębokich, Terapia Neurorozwojowa INPP – wygaszanie i stymulowanie odruchów wg Sally Goddard.

W Terra Care zajmuje się stymulacją rozwoju najmłodszych oraz indywidualną pracą z dziećmi.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, książek, aktywnego spędzania czasu.

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 5 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!