mgr Tobiasz Zawadzki

Absolwent kierunku fizjoterapia, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na co dzień fizjoterapeuta na Oddziale Dziennego Pobytu w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degii w Poznaniu.

Uwielbia pracować z pacjentami ortopedycznymi. Szczególnym upodobaniem darzy sobie kręgosłup i bark, które kryją szereg tajemnic. W swojej pracy wykorzystuje techniki manualne, suche igłowanie oraz szeroko pojęty ruch, który jest nieocenionym uzupełnieniem powyższych.Poza pracą zgłębia tajniki fizjoterapii odkrywając je na nowo również w swoich prywatnych pasjach. Stale pogłębia swoją wiedzę, absolwent m.in: Terapia Manualna – Diagnostyka różnicowa i leczenie manualne w dysfunkcjach narządu, Kinetic Control: Diagnostyka i ocena mechanicznych zaburzeń odcinka lędźwiowego.

Ponadto kursów: rola stabilizacji głębokiej – trening progresywny, Mobilność, stabilność, wzorce ruchowe, kontrola motoryczna, Terapia Manualna wg Szkoły niemieckiej ( moduł I i II ) – w trakcie, Dry Needling – suche igłowanie poziom I. Absolwent kursów Dobrej Szkoły Ortopodologii, diagnosta aparatu ruchu. Przyjmuje sportowców, młodzież i osoby dorosłe. Jest osobą aktywną fizycznie.

Dba o siebie poprzez regularne treningi siłowo-wytrzymałościowe, codzienny ruch oraz zdrowe odżywianie a niedzielną medytacje odbywa grając w koszykówkę. Jest fanem dobrego kina i dobrej książki, które odrywają go od codzienności.

Miłośnik górskich wędrówek. 

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!