dr n. farm. Katarzyna Kordus

Kosmetolog, podolog i trycholog jednocześnie. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoła Promocji Zdrowia oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2013 r. uzyskała stopień naukowy dr n. farm. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obejmowała funkcję Dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych w WSEiT (Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii) w Poznaniu, a następnie Prodziekana Kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody I Edukacji w Poznaniu.

Ze środowiskiem akademickim związana od 2005 roku. Z wielka pasją uczy przyszłych adeptów sztuki kosmetologicznej. Jest doświadczonym wykładowcą z zakresu kosmetologii, podologii, odnowy biologicznej, wizażu, stylizacji i estetyki.

Swoje kompetencje zawodowe Pani doktor stale podnosi na dodatkowych szkoleniach i kursach. Ponadto pogłębia wiedzę z dziedziny kosmetologii, która oparta jest na dowodach naukowych poprzez czynny i bierny udział w konferencjach naukowych jak również prowadzi liczne badania naukowe. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych, popularnonaukowych i rozdziałów w monografiach. Od roku 2009 jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z zakresu Technik Usług Kosmetycznych.

Mimo bardzo absorbującej pracy naukowej nie zapomina o pracy z Pacjentem, która jest kluczem do zrozumienia potrzeb jakie pojawiają się w kosmetologii, podologii i trychologii. To potrzeba i oczekiwania pacjentów są motorem napędowym do poszukiwań nowych rozwiązań. Prywatnie jest mamą dwójki cudownych dzieci oraz żoną wspaniałego męża, ale i życie zawodowe niesie jej wyzwania każdego dnia.

Jak sama określa „to jest właśnie sens mojego życia: ROBIĘ CO LUBIE BO LUBIĘ TO CO ROBIĘ”.

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!