Poznaj nasz zespół

15 specjalistów w tym 5 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

 • Jan Głodowski TerraCare Poznań

  dr n. o zdr. Jan Głodowski

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, absolwent 2 kierunków studiów podyplomowych ‚Zarządzanie’ i ‘Nowoczesne technologie webowe i mobilne’ na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, wykładowca akademicki w ramach programów anglojęzycznych UMP (kierunków: medycyna, stomatologia, fizjoterapia).

  Zobacz więcej: dr n. o zdr. Jan Głodowski
 • Walasek Magdalena

  mgr Magdalena Walasek

  Absolwentka kierunku Fizjoterapia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych: „Terapia manualna tkanek miękkich” i „Podstawy metod neurorehabilitacyjnych” WSEiT w Poznaniu.

  Zobacz więcej: mgr Magdalena Walasek
 • Jakub Linicz

  mgr Jakub Linicz

  jest absolwentem kierunku fizjoterapia na Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. To terapeuta posiadający 5 lat doświadczenia w terapii manualnej, ponad 3 lata doświadczenia w diagnostyce posturalnej, badaniu komputerowym stóp i projektowaniu wkładek indywidualnych.

  Zobacz więcej: mgr Jakub Linicz
 • mgr Tobiasz Zawadzki

  Absolwent kierunku fizjoterapia, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na co dzień fizjoterapeuta na Oddziale Dziennego Pobytu w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degii w Poznaniu.

  Zobacz więcej: mgr Tobiasz Zawadzki
 • mgr Marcin Kasperkowicz

  Absolwent kierunku fizjoterapia: studiów licencjackich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii w pediatrii.

  Zobacz więcej: mgr Marcin Kasperkowicz
 • mgr Agata Sobczak

  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia AWF Poznań – Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

  Zobacz więcej: mgr Agata Sobczak
 • mgr Katarzyna Barocha

  Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wspieranie wszechstronnego rozwoju najmłodszych to dla niej źródło radości, spełnienia zawodowego oraz motywacji do ciągłego rozwoju własnych umiejętności. Szczególnie istotnym jest dla niej praca pełna uważności oraz holistycznego podejścia do pacjenta.

  Zobacz więcej: mgr Katarzyna Barocha
 • lic. Kinga Szymankiewicz

  Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. W pracy dyplomowej poruszała tematykę Zaburzeń wewnątrzwydzielniczej trzustki – cukrzyca i jej następstwa. Już w trakcie studiów, od 2016 roku, zdobywała praktyczne umiejętności w branży kosmetologicznej i w placówkach podologicznych.

  Zobacz więcej: lic. Kinga Szymankiewicz
 • lic. Olga Koczorowska-Talarczyk

  Jest absolwentką kosmetologii ze specjalnością podologiczną Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

  Zobacz więcej: lic. Olga Koczorowska-Talarczyk
 • Katarzyna Kordus

  dr n. farm. Katarzyna Kordus

  Kosmetolog, podolog i trycholog jednocześnie. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoła Promocji Zdrowia oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2013 r. uzyskała stopień naukowy dr n. farm. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie pełni funkcję Dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych w WSEiT (Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii) w Poznaniu. Z wielka pasją uczy przyszłych adeptów sztuki kosmetologicznej. Jest doświadczonym wykładowcą z zakresu kosmetologii, podologii, odnowy biologicznej, wizażu, stylizacji i estetyki.

  Zobacz więcej: dr n. farm. Katarzyna Kordus
 • mgr Magdalena Warecka

  Jest absolwentką kierunku socjologia na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Centrum Magda wspierać nas będzie mocno w czynnościach administracyjnych zasilając Zespół Działu Obsługi Pacjenta.

  Zobacz więcej: mgr Magdalena Warecka
 • mgr Milena Ordziniak

  Magister położnictwa i fizjoterapii – oba kierunki ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznań, terapeuta metod takich jak: NDT Bobath, NDT Bobath Baby, MAES Therapy, Schroth therapy, PNf, FITS Therapy, Terapia Integracji Sensorycznej Masaż tkanek głębokich, terapia wisceralna, oraz kilku innych szkoleń.

  Zobacz więcej: mgr Milena Ordziniak
 • lek. Tomasz Trochanowski

  Absolwent kierunku fizjoterapia, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na co dzień fizjoterapeuta na Oddziale Dziennego Pobytu w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degii w Poznaniu.

  Zobacz więcej: lek. Tomasz Trochanowski
 • lic. Paulina Kanicka

  Absolwentka kierunku pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie studentka studiów magisterskich kierunku pielęgniarstwo na UMP.

  Zobacz więcej: lic. Paulina Kanicka
 • mgr Adrianna Wojtak

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym. Miłośniczka pracy z ciałem i naturalnych terapii manualnych. Praktykuje refleksologię oraz świątynny masaż hawajski „Lomi Lomi Nui”., co przetłumaczyć można jako masaż który, przeprowadza się aby poprawić stan fizyczny i psychiczny.

  Zobacz więcej: mgr Adrianna Wojtak
 • mgr Alicja Pogorzelska

  Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji o kierunku Kosmetologia oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ze specjalnością Menedżer Produktu Kosmetycznego.

  Zobacz więcej: mgr Alicja Pogorzelska

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!