Zespół TerraCare Poznań

Poznaj nasz zespół

15 specjalistów w tym 5 fizjoterapeutów.
Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

dr n. o zdr. Jan Głodowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, absolwent 2 kierunków studiów podyplomowych ‚Zarządzanie’ i ‘Nowoczesne technologie webowe i mobilne’ na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, wykładowca akademicki w ramach programów anglojęzycznych UMP (kierunków: medycyna, stomatologia, fizjoterapia).

mgr Magdalena Walasek

Absolwentka kierunku Fizjoterapia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych: „Terapia manualna tkanek miękkich” i „Podstawy metod neurorehabilitacyjnych” WSEiT w Poznaniu. 

mgr Jakub Linicz 

jest absolwentem kierunku fizjoterapia na Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. To terapeuta posiadający 5 lat doświadczenia w terapii manualnej, ponad 3 lata doświadczenia w diagnostyce posturalnej, badaniu komputerowym stóp i projektowaniu wkładek indywidualnych. 

mgr Tobiasz Zawadzki

Absolwent kierunku fizjoterapia, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na co dzień fizjoterapeuta na Oddziale Dziennego Pobytu w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degii w Poznaniu.

mgr Marcin Kasperkowicz

Absolwent kierunku fizjoterapia: studiów licencjackich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii w pediatrii.

mgr Agata Sobczak

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia AWF Poznań – Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

mgr Katarzyna Barocha

Absolwentka kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wspieranie wszechstronnego rozwoju najmłodszych to dla niej źródło radości, spełnienia zawodowego oraz motywacji do ciągłego rozwoju własnych umiejętności. Szczególnie istotnym jest dla niej praca pełna uważności oraz holistycznego podejścia do pacjenta.

lic. Kinga Szymankiewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. W pracy dyplomowej poruszała tematykę Zaburzeń wewnątrzwydzielniczej trzustki – cukrzyca i jej następstwa. Już w trakcie studiów, od 2016 roku, zdobywała praktyczne umiejętności w branży kosmetologicznej i w placówkach podologicznych. 

lic. Olga Koczorowska-Talarczyk

jest absolwentką kosmetologii ze specjalnością podologiczną Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. 

dr n. farm. Katarzyna Kordus

Kosmetolog, podolog i trycholog jednocześnie. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoła Promocji Zdrowia oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2013 r. uzyskała stopień naukowy dr n. farm. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie pełni funkcję Dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych w WSEiT (Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii) w Poznaniu. Z wielka pasją uczy przyszłych adeptów sztuki kosmetologicznej. Jest doświadczonym wykładowcą z zakresu kosmetologii, podologii, odnowy biologicznej, wizażu, stylizacji i estetyki.

mgr Magdalena Warecka

jest absolwentką kierunku socjologia na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Centrum Magda wspierać nas będzie mocno w czynnościach administracyjnych zasilając Zespół Działu Obsługi Pacjenta. 

mgr Milena Ordziniak

magister położnictwa i fizjoterapii – oba kierunki ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznań, terapeuta metod takich jak: NDT Bobath, NDT Bobath Baby, MAES Therapy, Schroth therapy, PNf, FITS Therapy, Terapia Integracji Sensorycznej Masaż tkanek głębokich, terapia wisceralna, oraz kilku innych szkoleń.