Poznaj nasz zespół

15 specjalistów w tym 5 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

 • dr n. o zdr. Jan Głodowski

  Diagnosta, specjalista z zakresu ortopodologii, wieloletni instruktor systemu UniBrace, pomysłodawca i założyciel podmiotu leczniczego Centrum Ortopodologii i Rehabilitacji TerraCare.Praktyk z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w problemie paznokci wrastających i wkręcających się, płytek paznokciowych pourazowych i płytek paznokciowych zmienionych chorobowo. Pracuje z paznokciami dłoni i stóp. W swojej pracy specjalizuje się paznokciach wrastających i/lub wnęcających się, …

  Zobacz więcej: dr n. o zdr. Jan Głodowski
 • lek. Tomasz Trochanowski 

  absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiewgo w Poznaniu. Specjalizację w dziedzinie rehabilitacji medycznej uzyskał pracując na Oddziale Rehabilitacji w Szpitalu w Nowej Soli. Tutaj też zaczął podawać toksynę botulinową (Botox) u pacjentów ze spastycznością i dystoniami. Zdobywca międzynarodowego certyfikatu FEBPRM (Fellow of European Board of Physical and Rehabilitation Medicine), który jest równoznaczny z europejską specjalizacją w tej dziedzinie.

  Zobacz więcej: lek. Tomasz Trochanowski 
 • mgr Magdalena Walasek

  Absolwentka kierunku Fizjoterapia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych: „Terapia manualna tkanek miękkich” i „Podstawy metod neurorehabilitacyjnych” WSEiT w Poznaniu.

  Zobacz więcej: mgr Magdalena Walasek
 • mgr Jakub Linicz

  Absolwent kierunku fizjoterapia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. To terapeuta posiadający 5 lat doświadczenia w terapii manualnej, ponad 3 lata doświadczenia w diagnostyce posturalnej, badaniu komputerowym stóp i projektowaniu wkładek indywidualnych.

  Zobacz więcej: mgr Jakub Linicz
 • mgr Marcin Kasperkowicz

  Fizjoterapeuta, terapeuta NDT-Bobath, terapeuta SI z ponad 10 – letnim doświadczeniem zawodowym, a także akademickim. Wykładowca m.in. w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu pediatrii. Student ostatniego roku osteopatii w Still Academy Of Osteopathy w Warszawie – prestiżowej akademii, scalającej wiele nurtów osteopatii.

  Zobacz więcej: mgr Marcin Kasperkowicz
 • mgr Agata Sobczak

  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia AWF Poznań – Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

  Zobacz więcej: mgr Agata Sobczak
 • lic. Kinga Szymankiewicz

  Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. W pracy dyplomowej poruszała tematykę Zaburzeń wewnątrzwydzielniczej trzustki – cukrzyca i jej następstwa. Już w trakcie studiów, od 2016 roku, zdobywała praktyczne umiejętności w branży kosmetologicznej i w placówkach podologicznych.

  Zobacz więcej: lic. Kinga Szymankiewicz
 • mgr Olga Koczorowska-Talarczyk

  Absolwentka kierunku kosmetologia ze specjalnością podologiczną na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Ukończone studia pozwalają jej na łączenie 3 profesji: kosmetologa, podologa, a teraz trychologa.

  Zobacz więcej: mgr Olga Koczorowska-Talarczyk
 • dr n. farm. Katarzyna Kordus

  Kosmetolog, podolog i trycholog jednocześnie. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoła Promocji Zdrowia oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2013 r. uzyskała stopień naukowy dr n. farm. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obejmowała funkcję Dziekana Wydziału Studiów Edukacyjnych w WSEiT (Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii) w Poznaniu, a następnie Prodziekana Kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody I Edukacji w Poznaniu.

  Zobacz więcej: dr n. farm. Katarzyna Kordus
 • mgr Magdalena Warecka

  Jest absolwentką kierunku socjologia na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Centrum Magda wspierać nas będzie mocno w czynnościach administracyjnych zasilając Zespół Działu Obsługi Pacjenta.

  Zobacz więcej: mgr Magdalena Warecka
 • mgr Milena Ordziniak

  Magister położnictwa i fizjoterapii – oba kierunki ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznań, terapeuta metod takich jak: NDT Bobath, NDT Bobath Baby, MAES Therapy, Schroth therapy, PNf, FITS Therapy, Terapia Integracji Sensorycznej Masaż tkanek głębokich, terapia wisceralna, oraz kilku innych szkoleń.

  Zobacz więcej: mgr Milena Ordziniak
 • mgr Tobiasz Zawadzki

  Absolwent kierunku fizjoterapia, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na co dzień fizjoterapeuta na Oddziale Dziennego Pobytu w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degii w Poznaniu.

  Zobacz więcej: mgr Tobiasz Zawadzki
 • mgr Zuzanna Łączkowska

  Absolwentka kierunku fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Już podczas studiów zaczęła specjalizować się w fizjoterapii dzieci angażując się w wolontariaty i staże oraz uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach i webinarach poświęconych małym pacjentom w gabinecie fizjoterapeuty.

  Zobacz więcej: mgr Zuzanna Łączkowska
 • mgr Eliza Reczyńska

  Absolwentka kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych fizjoterapia w pediatrii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.

  Zobacz więcej: mgr Eliza Reczyńska
 • lic. Rafał Karbownik

  Absolwent kierunku Europeistyka, specjalizacja Administracja w UE na Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa w Kielcach, obecnie studiuje kierunek pielęgniarstwo na Uniwersytecie Kaliskim (dawniej: Akademia Kaliska), W TerraCare wpiera nas w czynnościach administracyjnych w ramach Działu Obsługi Pacjenta, jednak nie tylko, jest też specjalistą podologii, należy do Zespołu podologicznego placówki.

  Zobacz więcej: lic. Rafał Karbownik

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!