lic. Rafał Karbownik

Absolwent kierunku Europeistyka, specjalizacja Administracja w UE na Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa w Kielcach, obecnie studiuje kierunek pielęgniarstwo na Uniwersytecie Kaliskim (dawniej: Akademia Kaliska), W TerraCare wpiera nas w czynnościach administracyjnych w ramach Działu Obsługi Pacjenta, jednak nie tylko, jest też specjalistą podologii, należy do Zespołu podologicznego placówki.

Pracownik Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Czuwa nad bezpieczeństwem najmłodszych Pacjentów w ramach oddziału chirurgicznego. Spełnia się niosąc pomoc drugiemu człowiekowi.

Specjalista o bardzo rozległym doświadczeniu zawodowym, wszechstronny, szybko się uczy. Od dłuższego czasu jest zafascynowany tematyką podologii ze szczególnym uwzględnieniem paznokci wrastających. Łączenie funkcji specjalisty Działu Obsługi Pacjenta i specjalisty podologii umożliwia mu kontakt z Pacjentem i zrozumienie jego potrzeb już przy pierwszej styczności z Centrum TerraCare. 

W wolnych chwilach uwielbia podróżować. 

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!