mgr Magdalena Walasek

Absolwentka kierunku Fizjoterapia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych: „Terapia manualna tkanek miękkich” i „Podstawy metod neurorehabilitacyjnych” WSEiT w Poznaniu.

Zachwyt nad funkcjonowaniem ludzkiego ciała i umysłu kieruje do stałego pogłębiania swojej wiedzy z zakresu działania taśm anatomicznych oraz funkcjonowania i leczenia dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego, zarówno u osób młodych i starszych.

Absolwentka licznych kursów stale uzupełniająca i ugruntowująca swoją wiedzę m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych, suche igłowanie – medyczna akupunktura, Ultrasonografia w fizjoterapii i rehabilitacji, kompleksowy dobór płaskodzianych wyrobów kompresyjnych kończyny dolnej/górnej, Trening personalny w ujęciu medycznym, Nowe możliwości leczenie zaburzeń posturalnych, skolioz i zespołów bólowych kręgosłupa z wykorzystaniem metody Spiralnej Stabilizacji Kręgosłupa.

W TerraCare od ponad 5 lat zajmuje się diagnostyką posturalną, diagnostyką pedobarograficzną, doborem i projektowaniem butów profilaktycznych i ortopedycznych. Specjalizuje się w przyjmowaniu dzieci – fascynuje ją indywidualna praca z dziećmi.

Prywatnie interesuje się przede wszystkim kynologią i animaloterapią. 

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!