mgr Olga Koczorowska-Talarczyk

Absolwentka kierunku kosmetologia ze specjalnością podologiczną na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Ukończone studia pozwalają jej na łączenie 3 profesji: kosmetologa, podologa, a teraz trychologa.

Studia licencjackie ukończyła z wyróżnieniem, temat pracy licencjackiej: „Wpływ choroby Hashimoto na skórę, włosy i paznokcie”. Studia magisterskie również ukończyła z wyróżnieniem, tytuł obronionej pracy magisterskiej: „Ocena poziomu oczekiwań, stopnia zadowolenia pacjentów, jakości życia związanej z dolegliwościami wynikającymi z wrastania paznokcia oraz ocena skuteczności zabiegu przez podologa, w grupie osób zakwalifikowanych do zabiegu korekcji toru wzrostu paznokcia Metodą Arkady”. 

Jest praktykiem, stałe podnoszącym swoje kwalifikacje zawodowe. Na codzień jest członkiem zespołu podologicznego, już od kilka lat przyjmując pacjentów w placówce medycznej Centrum Ortopodologii i Rehabilitacji TerraCare w Poznaniu. Swoją przyszłość wiąże z dbaniem o zdrowie i piękno stóp pacjentów małych i dużych. 

Zdobyta wcześniej wiedza z zakresu psychologii i pedagogiki od lat pomaga jej w pracy z ludźmi.  W wolnych chwilach czerpie radość ze spędzania czasu z rodziną i czytania książek.

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!