mgr Eliza Reczyńska

Absolwentka kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych fizjoterapia w pediatrii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.

Wyznaje zasadę, że złoty środek w pracy z pacjentem można osiągnąć tylko dzięki łączeniu
elementów z różnych metod i technik. Dzięki pogłębianiu swojej wiedzy na licznych szkoleniach i ukończonych kursach m.in.

  • kurs NDT Bobath Basic,
  • NDT Bobath dla dorosłych,
  • Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu,
  • Terapia osteopatyczna w pediatrii,

Jest w stanie pomóc najmłodszym i trochę starszym pacjentom z chorobami neurologicznymi, genetycznymi oraz wadami wrodzonymi, a także z zaburzeniami dystrybucji napięcia mięśniowego czy z asymetrią.

Od początku pracy zawodowej zdobywała doświadczenie w pracy z osobami z szeroko rozumianą wieloraką niepełnosprawnością, gdzie sukcesy można osiągnąć tylko idąc małymi krokami, skupiając maksimum uwagi na podopiecznym i podążając za nim.
Ważne jest dla niej, by wspólnie z rodziną pacjenta ustalić cel terapii, do którego dążyć będziemy zarówno w zaciszu gabinetu jak i kontynuowany będzie w warunkach domowych.

Gdy wygospodaruje chwilę wolnego, preferuje aktywne spędzanie czasu, górskie wycieczki i wypady rowerowe za miasto.

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!