mgr Anna Kraczynska 

Absolwentka studiów na kierunku fizjoterapia, Wydziału Nauk o Zdrowiu, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Fizjoterapeutka z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy z Pacjentem. Specjalizuje się w fizjoterapii stomatologicznej – leczeniu dolegliwości bólowych i zaburzeń czynnościowych stawów skroniowo – żuchwowych oraz zaburzeń emisji głosu, bólach głowy, szumach usznych i innych dolegliwości lokalizujących się w obrębie głowy i szyi.

Pracuje w oparciu o koncepcje Terapii Manualnej Rakowskiego pozwalającej holistycznie spojrzeć na Pacjenta, jego dolegliwości oraz mechanizm ich powstawania. Jej pasją zawodową jest praca z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu o niespecyficznym charakterze, nie mającymi podłoża organicznego lub o podłożu psychogennym. W pracy zawsze łączy techniki manualne z ćwiczeniami i instruktażem autoterapii dla Pacjenta. Ceni sobie aktywną współpracę z Pacjentem. Uznaje, że nieodłącznym elementem fizjoterapii jest edukacja Pacjenta, bo tylko dzięki wiedzy można wprowadzić zmiany i poprawić jakość życia. 

Lubi pracować z ludźmi – spełnia się jako prowadząca zajecie grupowe tj: Zdrowy kręgosłup, Pilates czy Gimnastyka dla kobiet w ciąży czy seniorów. Przyjmuje osoby dorosłe z różnorodnymi dolegliwościami narządu ruchu

Prywatnie pasjonatka wszelkich form ruchu: jazdy na rowerze, pływania, Pilatesu. 
Interesuje się kinem, rozwojem osobistym i psychologią. Stale aktualizuje swoją wiedzę, czyta i poznaje. 

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!