Jan Głodowski TerraCare Poznań

dr n. o zdr. Jan Głodowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, absolwent 2 kierunków studiów podyplomowych ‚Zarządzanie’ i ‘Nowoczesne technologie webowe i mobilne’ na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, wykładowca akademicki w ramach programów anglojęzycznych UMP (kierunków: medycyna, stomatologia, fizjoterapia).

Diagnosta, specjalista z zakresu Ortopodologii, instruktor systemu UniBrace, współzałożyciel Centrum Ortopodologii i Rahabilitacji TerraCare.

Wykładowca jednostki edupodologia.pl

Człowiek wielu pasji (w tym do diagnostyki pedobarograficznej i medycyny opartej na faktach). Dzięki korporacyjnym i międzynarodowym doświadczeniom zdobytym w innych branżach, na medycynę i aspekty medyczne patrzy w odmienny sposób – szczególnie pod względem jakości obsługi pacjenta, oferowanych produktów i usług.

Z przyjemnością pomaga i czerpie radość z rozmów z małymi i dużymi pacjentami. Stale – choć bezskutecznie – poszukuje wolnego czasu

Prywatnie pomysłodawca i współtwórca innych marek rodziny Terra: TerraMedica – konferencje i szkolenia medyczne dla chcących wiedzieć więcej i TerraVision – realizacje video i streamowanie wydarzeń on-line.

Z pasją odkrywa rzeczy nowe, a każdy dzień traktuje jako naukę (m.in. pokory i cierpliwości).

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 5 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!