lek. Tomasz Trochanowski 

absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiewgo w Poznaniu. Specjalizację w dziedzinie rehabilitacji medycznej uzyskał pracując na Oddziale Rehabilitacji w Szpitalu w Nowej Soli. Tutaj też zaczął podawać toksynę botulinową (Botox) u pacjentów ze spastycznością i dystoniami. Zdobywca międzynarodowego certyfikatu FEBPRM (Fellow of European Board of Physical and Rehabilitation Medicine), który jest równoznaczny z europejską specjalizacją w tej dziedzinie.

Specjalizuje się w leczeniu wrastających paznokci za pomocą metody Arkady, prowadzeniu zabiegów plastyki wałów okołopaznokciowych i plastyki opuszki. Wykonuję również liczne zabiegi w dziedzinie medycyny estetycznej (usuwanie zmarszczek za pomocą Botoxu i kwasu hialuronowego, modelowanie ust, podawanie Botoxu u pacjentów z bruksizmem). Zajmuje się także rehabilitacją ortopedyczną i neurologiczną oraz leczeniem bólów kręgosłupa metodą McKenziego. Przyjmuje jedynie w kilku miejscach w Polsce, a jakość realizowanych przez niego zabiegów potwierdzona jest przez setki zadowolonych Pacjentów. 

W 2014 i 2016 roku pracował w Wielkiej Brytanii (Canterbury i Nottingham), gdzie, jako lekarz, był odpowiedzialny za leczenie i rehabilitację pacjentów przebywających na oddziałach rehabilitacji neurologicznej. Jest współwłaścicielem Źródlana Centrum Medyczne w Zielonej Górze. 

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!