dr n. o zdr. Jan Głodowski

Diagnosta, specjalista z zakresu ortopodologii, wieloletni instruktor systemu UniBrace, pomysłodawca i założyciel podmiotu leczniczego Centrum Ortopodologii i Rehabilitacji TerraCare.Praktyk z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w problemie paznokci wrastających i wkręcających się, płytek paznokciowych pourazowych i płytek paznokciowych zmienionych chorobowo. Pracuje z paznokciami dłoni i stóp. W swojej pracy specjalizuje się paznokciach wrastających i/lub wnęcających się, …

Diagnosta, specjalista z zakresu ortopodologii, wieloletni instruktor systemu UniBrace, pomysłodawca i założyciel podmiotu leczniczego Centrum Ortopodologii i Rehabilitacji TerraCare.
Praktyk z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w problemie paznokci wrastających i wkręcających się, płytek paznokciowych pourazowych i płytek paznokciowych zmienionych chorobowo. Pracuje z paznokciami dłoni i stóp. W swojej pracy specjalizuje się paznokciach wrastających i/lub wnęcających się, a także przypadkach trudnych. W mediach społecznościowych znany jako Podolog z Poznania.

Wykładowca na kierunku studiów podyplomowych Podologia na Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, wykładowca jednostki edupodologia.pl. Pomysłodawca i realizator kompleksowego programu diagnostyki fizjoterapeutycznej, a także ortopodologicznej stóp i postury u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Realizator badań przesiewowych w placówkach przedszkolnych i wczesnoszkolnych – ukierunkowanych na diagnostykę fizjoterapeutyczną i profilaktykę wad postawy. Stale edukuje Rodziców w zakresie doboru odpowiedniego obuwia dla dzieci, doboru zaopatrzenia sensorycznego, wkładek ortopedycznych indywidualnych, elementów terapii.

Człowiek wielu pasji (w tym do diagnostyki pedobarograficznej i medycyny opartej na faktach). Dzięki korporacyjnym i międzynarodowym doświadczeniom zdobytym w innych branżach, na medycynę i aspekty medyczne patrzy w odmienny sposób – szczególnie pod względem jakości obsługi pacjenta, oferowanych produktów i usług.

Z przyjemnością pomaga i czerpie radość z rozmów z małymi i dużymi pacjentami. Stale – choć bezskutecznie – poszukuje wolnego czasu. Z pasją odkrywa rzeczy nowe, a każdy dzień traktuje jako naukę (m.in. pokory i cierpliwości).

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!