mgr Jakub Linicz

Absolwent kierunku fizjoterapia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. To terapeuta posiadający 5 lat doświadczenia w terapii manualnej, ponad 3 lata doświadczenia w diagnostyce posturalnej, badaniu komputerowym stóp i projektowaniu wkładek indywidualnych.

Absolwent licznych kursów doszkalających, pracuje za pomocą kinezjologii stosowanej oraz innych metod neurodiagnostycznych opierających się na badaniu reaktywności układu nerwowego na bodźce pozwalające na precyzyjną diagnostykę dolegliwości pacjenta. Specjalizuje się w dolegliwościach układu mięśniowego, stomatognatycznego, bólach głowy oraz innych niespecyficznych dolegliwościach. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na dokładną i precyzyjną diagnostykę pozwalającą na szybką poprawę stanu pacjenta. 

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!