lic. Kinga Szymankiewicz

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. W pracy dyplomowej poruszała tematykę Zaburzeń wewnątrzwydzielniczej trzustki – cukrzyca i jej następstwa. Już w trakcie studiów, od 2016 roku, zdobywała praktyczne umiejętności w branży kosmetologicznej i w placówkach podologicznych.

Specjalistka mająca doświadczenie w leczeniu podologicznym, obejmującym m.in.: leczenie zmian w obszarze paznokci, korektę wrastających paznokci – klamra UniBrace, terapię pękających pięt, usuwanie brodawek i nagniotków/modzeli, a także specjalistyczną pielęgnację stóp oraz dłoni.

Sądzi, że edukacja Pacjentów jest równie ważna, jak jakościowe wykonanie zabiegu. Zawsze podkreśla więc istotną rolę stóp w codziennym funkcjonowaniu każdego człowieka. Dlatego oprócz proponowania konkretnych, dobranych na miarę rozwiązań i kompleksowej, długofalowej opieki, dzieli się swoją wiedzą, chętnie odpowiadając na wszelkie pytania wpływające na terapię.

Jest fanką długich spacerów, kuchni azjatyckiej i wszystkich psów.

Poznaj innych członków naszego zespołu

15 specjalistów w tym 7 fizjoterapeutów. Lata praktyk, anielskie podejście do pacjentów – to jedne z licznych cech jakie posiada każda osoba w naszym zespole.

Umów się na wizytę

Pracownicy naszego Działu Obsługi Pacjenta z wielką przyjemnością skierują Państwa w ręce odpowiedniego specjalisty. Nie wiesz, do kogo powinieneś się zwrócić, że swoim problemem? Służymy pomocą!